Auto Elektronika - Filtry Cząstek Stałych / DPF - Logo Auto Elektronika - Serwis DPF

Regeneracja DPF, Wymiana DPF, Czyszczenie DPF i Usuwanie DPF Poznań - profesjonalny serwis DPF

Masz problem z filtrem cząstek stałych ? Pojawiające się błędy związane z filtrem DPF ? Kosztowne serwisowanie filtra DPF ? Konieczność wymiany filtra DPF ?

Dzięki nam filtry cząstek stałych nie będą już dla Państwa zmartwieniem.

Zapewniamy kompleksową obsługę w zakresie serwisowania filtrów cząstek stałych.
Zajmujemy się ich diagnozowaniem, naprawą, wymianą i całkowitą dezaktywacją.
Fachowe usuwanie DPF to usługa, która wpływa na mniejsze spalanie paliwa.
Dodatkową zaletą wyłączenia dotrysku jest wyeliminowanie możliwości występowania oleju napędowego w oleju silnikowym, co jest jednym z głównych powodów dla których klienci decydują się na ostateczne rozwiązanie kłopotu z DPF.
Gdy tylko pojawią się pierwsze nieprwidłowości zwiazane z filtrem cząstek stałych powinno sie regularnie obserwować poziom oleju silnikowego - podniesiony stan świadczy o tym, że dostało się do niego paliwo i że olej jest rozrzedzony, przez co nie chroni silnika i turbiny tak jak powinien to robić. Przyczyn tego stanu rzeczy może być bardzo wiele, np. uszkodzony jest filtr i wymagana jest wymiana na nowy DPF(sprawdź jaka jest cena DPF - www.filtrydpf.com.pl), uszkodzony może być czujnik różnicy ciśnienień lub/i czujniki temperatury DPF lub po prostu problem może powodować inna usterka w samochodzie, nie związana bezpośrednio  filtrem.

Dane Kontaktowe - Filtry DPF

Ul. Koniawska 12
66-400 Gorzow Wlkp.
Poniedziałek – piątek od 10:00 do 17:00
Sobota - od 10:00 do 14:00
Tel: 692 080 181 (od 9:00 do 18:00)